Często zadawane pytania

Odpowiedzieliśmy tutaj na kilka ważnych pytań. Jeśli masz inne pytanie lub komentarz, z przyjemnością postaramy się odpowiedź. Skorzystaj w tym celu z naszego formularza kontaktowego.

Klient
Moment w którym twoje rzeczy zostaną uszkodzone będzie denerwujący. Jeszcze bardziej irytujący jest fakt, że szkody nie zostaną przez nas zrekompensowane, jeśli się mogłeś(aś) tego spodziewałeś(ąś). Większość pomocy domowych nie pracuje jako przedsiębiorca i nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które przypadkowo wyrządzą podczas swojej pracy. Szereg polis ubezpieczeniowych od wszelkiego ryzyka obejmuje te szkody. Ważne jest, aby wiedzieć o tym z wyprzedzeniem i w razie potrzeby wykupić własną polisę.
Pomoc domowa
Tam, gdzie jest praca, rzeczy mogą ulec uszkodzeniu. Twoje ubezpieczenie OC nie rekompensuje tych szkód. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i posiadasz ubezpieczenie OC, możesz zgłosić szkodę do swojego ubezpieczyciela. Jeśli jesteś osobą prywatną, ryzyko przypadkowo wyrządzonych szkód ponosi klient. Przedyskutuj z klientem z wyprzedzeniem, czy ma odpowiednie ubezpieczenie. Czy wystąpiły jakieś uszkodzenia? Jeśli tak, to zawsze przekaż odpowiednią informację klientowi, ponieważ uczciwość zawsze popłaca.
Znajdź swoją pomoc