Prywatność i bezpieczeństwo

Twoje dane należą do Ciebie! Dowiedz się, jak przechowujemy poufne dane, tak aby Twoja prywatność była zapewniona i abyś przede wszystkim mógł bezpiecznie korzystać z naszej platformy

Dlaczego przechowujemy Twoje dane?

W oparciu o naszą platformę możesz wyszukiwać i komunikować się z innymi użytkownikami, na podstawie konkretnych wymagań. Jako przykład: potrzebujesz pomocy domowej w Warszawie. Po zakończeniu rejestracji przechowujemy podane informacje, aby umożliwić Ci powrót w przyszłości do poszukiwań pomocy domowej. Musimy mieć również możliwość skontaktowania się z Tobą w przyszłości, dlatego potrzebujemy Twoich danych kontaktowych. Wszystkie dane, które przechowujemy są niezbędne do prawidłowego dostarczenia oferowanej usługi. Dane są wykorzystywane wyłącznie na Twoje potrzeby i nie są przeznaczone do żadnych innych, niewymienionych wyżej celów.

Jakie dane są dostępne publiczne?

Pokazujemy tylko te dane, które są niezbędne innym użytkownikom do odnalezienia Cie w systemie. Nigdy nie pokazujemy Twojego adresu i danych kontaktowych.

Jakie informacje przechowujemy?

Przede wszystkim Twoje imię i nazwisko wraz z danymi adresowymi. Do prawidłowego działania potrzebujemy również Twoje dane kontaktowe, takie jak adres email, media społecznościowe oraz numer telefonu. Przechowujemy również całą komunikację z innymi użytkownikami, dokonaną za pośrednictwem naszego systemu.

Co stanie się z moimi danymi, jeśli tymczasowo zawieszę swoje konto?

Twoje dane będą cały czas przechowywane, na wypadek ponownej aktywacji konta w przyszłości. Twoje ogłoszenie zostanie usunięte z systemu a jedyną rzeczą, którą inni użytkownicy będą wiedzieć, będzie historia rozmów z nimi.

Co stanie się z moimi danymi jeśli ostatecznie zdecyduję się usunąć całkowicie swoje konto?

Gdy konto jest zamykane, historia rozmów pozostaje widoczna dla drugiej strony. Wszystkie pozostałe dane są trwale usuwane i nie można ich już odzyskać.

Kto jeszcze ma dostęp do moich danych?

Jako usługodawca tworzymy platformę, która może być oglądana przez odwiedzających stronę internetową. Podczas tworzenia swojego profilu określasz, które dane są wyświetlane i jaka jest ich zawartość. Po zawieszeniu konta, bądź jego usunięciu, nie będziemy już wyświetlać tych informacji. Możliwe, że wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo i Bing nadal mają kopie tych stron. Odwiedź strony internetowe tych wyszukiwarek, aby zobaczyć, jak możesz tam usunąć swoje dane. Ponadto wszyscy użytkownicy naszych systemów mogą kopiować prezentowane publicznie dane, tak długo jak są dostępne dla wszystkich. Firmy, z których wysyłamy e-maile i wiadomości tekstowe, otrzymują od nas adres e-mail lub numer telefonu i treść wiadomości, która jest do Ciebie wysyłana.

Czy jestem bezpieczny?

Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować najwyższe względy bezpieczeństwa. Starannie selekcjonujemy kto może zobaczyć Twoje dane w wybranym momencie. Zawsze stawiamy na sprawdzone metody pracy z oprogramowaniem i dostępnymi danymi. Jesteśmy na bieżąco i nie odkładamy na potem ważnych aktualizacji zabezpieczeń. Działamy tylko i wyłącznie w oparciu o szyfrowane połączenia oraz codziennie sprawdzamy naszą platformę pod kątem bezpieczeństwa.

Pytania oraz uwagi

Użyj formularzu kontaktowego aby zdać nam własne pytanie na temat funkcjonowania platformy, bądź sposobu przechowywania i wykorzystywania danych.